R1S12-1509/P-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Görüntü temsil olabilir. Ürün detayları için teknik özelliklere bakın.
Ürüne Genel Bakış
Parça Numarası: R1S12-1509/P-R
İmalatçı / Marka: RECOM Power
Ürün Açıklaması DC DC CONVERTER 9V 1W
Veri sayfaları: R1S12-1509/P-R.pdf
RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Stok durumu 15413 pcs stock
Gemiden Hong Kong
Sevkiyat yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 15413 pcs
Referans Fiyatı (ABD Doları cinsinden)
500 pcs
Teklif İste
  • Adet:
Lütfen, gösterilenden daha büyük miktarlar varsa bize hedef fiyatınızı verin.
  • Parça Numarası
  • Şirket Adı
  • Kişi Adı
  • E-mail
  • Mesaj
R1S12-1509/P-R'ün Özellikleri
Parça Numarası R1S12-1509/P-R Üretici firma RECOM Power
Açıklama DC DC CONVERTER 9V 1W Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Miktar Uygun 15413 pcs Veri Sayfası R1S12-1509/P-R.pdf
Gerilim - Çıkış 3 - Gerilim - Çıkış 2 -
Gerilim - Çıkış 1 9V Gerilim - İzolasyon 1kV
Gerilim - Giriş (Min) 13.5V Gerilim - Giriş (Max) 16.5V
tip Isolated Module Boyut / Boyut 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Dizi ECONOLINE R1S Güç (Watt) 1W
paketleme Tape & Reel (TR) Paket / Kutu 12-SMD Module, 10 Leads
Diğer isimler 10900786
R1S121509/PR
Çalışma sıcaklığı -40°C ~ 100°C
Çıkış Sayısı 1 bağlantı Tipi Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited) Üretici Standart Teslimat Süresi 16 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Özellikler SCP
verim 78% Detaylı Açıklama Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 13.5V - 16.5V Input
Akım - Çıkış (Max) 111mA Kontrol Özellikleri -
Uygulamalar ITE (Commercial)
gönderi
★ Teslim süresi DHL / UPS / FEDEX / TNT tarafından tüm dünyada ülkenin çoğu için 2-4 Gün gerekir.
FedexDHLUPSTNT
SATIŞ SONRASI GARANTİ
İlgili Etiketler
ilgili ürünler
R1S12-1512/H
R1S12-1512/H
Üreticiler: RECOM Power
Açıklama: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stokta var: 13413 pcs
İndir: R1S12-1512/H.pdf
RFQ
R1S12-1509/P
R1S12-1509/P
Üreticiler: RECOM Power
Açıklama: DC DC CONVERTER 9V 1W